UPOZORŇUJEME , ŽE TOTO FORUM JE POUZE PRO ČLENY TO.
Pokud budete mít neodkladnou touhu nám napsat, a nepatříte mezi členy TO, pak využijte rubriku Vzkazy. Dále upozorňujeme, že na nadávky, pubertální výlevy a rádoby chytré řeči, zde nikdo není zvědavý. Takovéto příspěvky okamžitě mažeme, blokujeme IP, v závažných případech podnikáme i další kroky.
Komentáře
Přehled komentářů
no lidi ja du v patek od 14 do prace a du nejspis na 24 takze moje ucast neni jista (nevim jak budu utahanej a nebude se mi chtit spat...snad chapete
tak zatim hoj
P.S.: pokusim se dorazit, ale nic neslibuju
sobota
(Eltemio, 6. 12. 2007 20:12)cao. Manzelka bude (aspon podle ní) max. do 3 tydnu rodit, takze litam jak magor a vsechno chystam na mimino. jeste me ceka koupit postylku a slozit ju atd. :( uz ani nevym co sem doma vsechno delal. luxuju, utiram prach, dnes sem pomahal tchyni umyvat okna, stehoval sem nabytek kvuli mistu na postylku krom toho porad chodim na 5:00 do prace. :( V patek mame firemni vecirek (jakoze konec roku) takze nedojdu, ale v sobotu bych se chtel ukazat. uz ani pomalu nevym jak vypadate a to me stve :) takze v sobotu se snad uvydime. zatim cao a ja jdu asi spat :(
sobota
(Alberto, 6. 12. 2007 15:52)Tak internet uz nastestí jede, takze v sobotu nevidím problém;)
omluva
(Alberto, 3. 12. 2007 15:36)Mám teď menší problémy s internetem!! Nějak mi to doma spadlo a nevím kdy se to podaří nahodit. Doufám že to zvladnu co nejdřive!! Zatím Ahoj
sobota
(Mallwin, 3. 12. 2007 13:16)
mel se m male problemy s pripojenim na net
proto sem to vikendu nebyl
sobota
(Tristan Gael, 30. 11. 2007 16:40)nevím jak to stihnu ale budu tu pokud možno mezi 13-13:30-14:00 nejpozdějc bud v 14:00 bo 14:15 ale spíš 13:30=))
Odchod
(Akrij, 28. 11. 2007 12:28)Díky za vše Jacku a hlavně za fér jednání.Hodně štěstí a ať tu školu úspěšně dokončíš..AHOJ
Odchod
(Jack Badalambata, 27. 11. 2007 20:04)Bohužel vám to musím oznámit, že odcházím.Už mě to za necra moc nebavilo protože sem odvykl při dlouhé neakivitě.Hlavně nemám na hraní ani moc času kuli škole ted už je to střední tak mi o něco de.NO tak bych vám chtěl popřát hodně štěstí!
sobota
(stau, 21. 11. 2007 0:24)
neni problem...mel bych tu byt....ale mozna pojedu na tiesta...takze nevim do kolika
kdyztak jeste pisnu ale odpoledne tu urcite budu
sobota
(Tristan, 16. 11. 2007 19:14)mno budu se snažit dorazit v 13:00 ale radši bych 13:30 protože nevím jak mě to vyjde, ale určitě dojdu


sobota
(stau, 7. 12. 2007 0:26)