UPOZORŇUJEME , ŽE TOTO FORUM JE POUZE PRO ČLENY TO.
Pokud budete mít neodkladnou touhu nám napsat, a nepatříte mezi členy TO, pak využijte rubriku Vzkazy. Dále upozorňujeme, že na nadávky, pubertální výlevy a rádoby chytré řeči, zde nikdo není zvědavý. Takovéto příspěvky okamžitě mažeme, blokujeme IP, v závažných případech podnikáme i další kroky.
Komentáře
Přehled komentářů
jasne pujdu...
Akce a úklid
(Alberto Conte, 5. 10. 2007 15:57)V sobotu bohuzel take nemuzu, rok se s rokem sesel a kamos slavi 25 a tam nemuzu chybet!! Na úklid se pokusim dostavit;)
akce a neaktivita
(Jack, 5. 10. 2007 14:34)hele na akci nejdu protože enjsem o vykendu doma .. a ted se tu enbudu moc ukazovat protze nestiham se skoloua ucenim takze se tu budu ukazovat jen zridka.mrzi me to.ale skola je pro me prednjsi nez hrani
akce
(Akrij, 4. 10. 2007 9:31)V sobotu jdu do práce ale kolem 17hod.bych měl být doma,proto je akce plánovaná až na 18 hodinu..
Identifikace
(Eltemio, 29. 9. 2007 15:34)Jsem tu nový, tak bych vám rád řekl, ze ovládám identifikaci věcí. sice mám jen 27 bodů, ale už dokážu lecos zjistit. takže jestli máte něco, tak dejte vědět. ušetříte pár gp za identifikaci u npc :)
Sobota
(Jack, 28. 9. 2007 13:55)Já bych šel ale nevím jesli tu budu páč se sestra musí škrotit na přípravy na maturitu a tak tak tu moc neudu ted ale možná půjdu !! kdyžtak sem ještě napíšu .
patek
(stau, 27. 9. 2007 16:54)
bohuzel v patek mam zarizovani dovoleny na zimu tak tu nebudu...mel bych tu byt v sobotu ale je to tak na 50%
jinak dnes (ctvrtek)mam volno takze klidne muzee nekam vyrazit
Zargo
(Akrij, 27. 9. 2007 9:57)Chápu to a věřím že se mezi nás přijdeš podívat,rád s Tebou prohodím pár slov,nebo někam spolu i vyrazíme.Díky za vše co jsi pro TO udělal,kdyby bylo na mě vysela by deska cti s Tvým jménem na zdi v GH..Zargo díky moc a hodně štěstí,bude mi smutno...
Sorry
(Zargo Nax, 27. 9. 2007 9:46)
Hele lidi sry, ale bohužel musim z guildy odejít.
Ted s kamarádama máme něco důležitýho rozjetýho a já na midku prostě už nemam čas ( taky + škola ).
Moc mě to mrzý a v TO sem zažil opravdu skvělé výpravy a schůze. Jako důkaz mé věrnosti vám dám svou sbírku drápů..... Naposledy Ahoj
akce
(stau, 26. 9. 2007 23:18)zdravim....jak jsem psal, tak jsem mel dneska odpoledni, ALE zitra mam v praci volno a v patek je statni svatek tak jsem pripraven nekam vyrazit...kdyby nahodou byla nejaka zmena dam vedet
Mallwine
(Nioneta, 26. 9. 2007 21:14)Podívej, nemám důvod něco zastírat, lhát, vymýšlet si, chodit kolem horké kaše... Jako nováčky jsem měla na mysli ty, kteří k nám CHTĚJÍ jít (viz. nábor nováčků), nikoli adepty/členy.


streda
(Mallwin, 9. 10. 2007 21:06)